Darček vhodný pre každého

 

Každý z nás určite uvažoval o vhodnom darčeku pre svojich blízkych. Prekvapenie a úprimná radosť je to, čo všetkých nakoniec zahreje pri srdci. Dať našim blízkym dar, ktorý naozaj poteší môže byť skutočne ťažké.

 

Maľujsi má pre Vás príležitosť darovať niečo kreatívne, originálne. Možno aj trochu netradičné. Príležitosť urobiť radosť tým, na ktorých Vám záleží je každý deň. Veď obdarovať sa ľudia nemusia len na narodeniny, Valentína alebo Vianoce. Veď najväčšie potešenie dokáže urobiť darček, ktorý je darovaný spontánne.

 

Maľovanie podľa čísel ponúka hneď dve možnosti ako potešiť Vašich blízkych. Je na každom z nás, ako tento kreatívny, nápaditý darček použijeme.

 

Prvá možnosť je podarovať obraz v pôvodnom stave. Teda maliarske plátno s predlohou, ktoré nie je ešte pomaľované. Ako vyzerá a čo obsahuje náš produkt sa dočítate v článku Sada na maľovanie obrazov. Tento darček je pre tých, ktorí najradšej trávia svoj voľný čas výtvarnými praktikami.

 

Druhá možnosť je podarovať už namaľovaný obraz. Takýto druh darčeku majú radi hlavne rodičia, starí rodičia, pretože je to vlastnoručne namaľované umelecké dielo. Na výber máme množstvo motívov a farebných prevedení. Stačí si už len vybrať.

 

Už máte predstavu, aký darček dáte svojim blízkym? Vyberte si z našej ponuky obrazov a podarujte ľuďom, na ktorých vám záleží netradičný darček vo forme maľovania podľa čísel.

 

Maľovaniu a darovaniu zdar.

 

Matúš