Čo obsahuje sada na maľovanie?

Sada na maľovanie obrazov

 

Ako vyzerajú obrazy ponúkané u nás v Maľujsi? Čo ukrýva balenie?

 

Maliarska sada obsahuje napnuté maliarske plátno na ráme z dreva s predlohou o rozmere 50x40x2 cm. Záleží od konkrétneho motívu, ako obraz nakoniec zavesíte na stenu. Motívy ponúkané v našom internetovom obchode sú situované na výšku aj na šírku. Pozrite si náš katalóg a vyberte si ten svoj, ktorý sa najviac hodí ako dekorácia do Vašej domácnosti. Maliarske plátno s predlohou motívu už máme, ale čím budeme maľovať?

Sada na maľovanie obsahuje akrylové farby, ktorých odtieň je vopred namiešaný podľa vybraného farebného spektra obrazu. Každý odtieň je uzavretý vo vzduchotesnej nádobe. Tieto uzatvárateľné nádobky o objeme približne 50ml ukrývajú dostatok farby. Vystačí nám na pokrytie celej maľovanej plochy na maliarskom plátne. Samozrejme záleží od vybraného farebného prevedenia obrazu, koľko akrylu sa použije z jednotlivej nádobky. Môže sa stať, že motív obrazu zahŕňa viac farby z jedného odtieňu ako obsahuje jedna nádobka. Príslušný tón akrylovej farby určite nájdeme v nádobke vedľa. Keďže táto kreatívna tvorba sa nazýva maľovanie podľa čísel, tak jednotlivé nádobky sú očíslované. Počet farieb záleží od vybraného motívu obrazu. V popise produktu sa dozviete, koľko odtieňov farieb jednotlivé obrazy obsahujú. Počet farebných tónov z pravidla určuje náročnosť maľovania a zároveň efekt konečného obrazu.

 

Maliarske plátno s predlohou máme, akrylové farby v príslušných odtieňoch takisto. Ešte nám chýba štetec. Naša maliarska sada obsahuje hneď tri štetce. Predloha na obrazoch ukrýva rôzne veľké maľované plochy, preto potrebujeme aj štetce rôznej hrúbky.

 

Aby naše kreatívne maľovanie prebiehalo bez problémov, nevyhnutná je aj nádobka s vodou a handrička. Určite tušíte na čo ich budeme potrebovať. Tieto dve časti balenie produktu maľovania podľa čísel však neukrýva. Nevadí, v domácnosti určite nejaké nájdeme.

 

A môžeme začať tvoriť svoje vlastnoručne namaľované dekorácie do bytu, kancelárie či na chatu.

Keď budete so svojim obrazom hotoví, je načase oho zavesiť na stenu. Ale ako a čím?

V balení máme k dispozícii celý systém na zavesenie obrazu. Úchytky, aj samorezné skrutky do rámu obrazu.

Ako?

Samoreznými skrutkami priskrutkujeme úchytky o drevený rám zo zadnej strany. Treba si dať pozor, kde sa nachádza vrchná časť motívu, aby sme nakoniec nemali krásne namaľované umelecké dielo dole hlavou. Obraz vyrovnáme. Označíme si, kam na stenu pribijeme klinčeky, háčiky, na ktoré zavesíme obraz. Teraz ich pribijeme a zavesíme. Hotovo.

 

Celkom vyčerpávajúce čítanie však? Ak ste sa dostali až na koniec článku, tak mám pre vás akciu.  Pošlite Vašu fotku s namaľovaným obrazom na fans@malujsi.sk a získate zľavu 10% na nákup akéhokoľvek obrazu podľa vlastného výberu. Pre Facebookových fanušíkov je tiež možnosť získať zľavu rýchle a pohodlné. Označte Maľujsi na fotke namaľovaného obrazu na svojom facebookovom profile a zľava je taktiež vaša.

 

Tak hor sa do maľovania.

 

Matúš

 

1 komentár k článku “Čo obsahuje sada na maľovanie?

Pridajte komentár

WordPress spam blocked by CleanTalk.