Maľujsi podľa čísel

 

Ahojte,

 

vítam Vás na našom webe Maľujsi.sk, kde nájdete niečo kreatívne a relaxačné pre trávenie voľných chvíľ.

 

E-shop Maľujsi.sk ponúka pre nadšencov maľovania možnosť, ako sa stať ozajstným maliarom. Treba na to talent a kopnutie múzou?

 

Maľovanie podľa čísel je forma maľovania, pri ktorej talent nehrá žiadnu úlohu. Čo je vlastne talent? Talent na čo? Maľovanie podľa čísel je naozaj jednoduché s úžasným výsledkom. Pre vytvorenie ozajstného umeleckého diela nám stačí poznať čísla a farbenie jednotlivých plôch ohraničenými líniami. Síce nie je dobré ak prejdete farbou za deliacu čiaru, ale ak náhodou áno nič sa nedeje. Prekrývanie farieb sa dá donekonečna. Spôsob maľovania je podobný ako u klasických omaľovánok. Maliarske plátno obsahuje predtlačený motív obrysov jednotlivých farebných odtieňov, ktoré sú očíslované. Tieto čísla určujú, aký odtieň farby sem vmaľujeme. Balenie obsahuje samozrejme aj očíslované nádobky s odtieňmi akrylových farieb, potrebných na vytvorenie obrazu. A štetce. Takže všetko čo je potrebné pre maľovanie. Ťažko si to predstaviť? Pozrite si toto video, ktoré zavesil na YouTube nadšenec do maľovania podľa čísel.

Webový portál LepšíDeň o nás napísal aj článok. Nechajte sa inšpirovať aj ním. A zdiaľajte ho na sociálnych sieťach, nech maľovať môže naozaj každý.

 

Neviete sa rozhodnúť, čo by ste namaľovali? Žiadna múza vás „nekope“? To nevadí. My máme pre vás inšpiráciu priamo na Maľujsi.sk. V e-shope môžete nájsť rôznorodé motívy. Stačí si len vybrať.

 

Máte ešte otázky a odpovede nikde? Všetko čo potrebujete vedieť o maľovaní podľa čísel službách e-shopu Maľujsi.sk sa dozviete v sekcii FAQ (často kladené otázky).

 

Maľovanie podľa čísel je určené každému, kto chce vytvoriť niečo pekné, zaujímavé a popri tom si oddýchnuť od celodenných starostí. Je to jednoducho relax.

 

Matúš